Azərbaycan Universitetində “Dekabr ayının əməkdaşı” bəllidir
Tədris şöbəsinin baş metodisti Mehriban Hacıyeva dekabr ayı üzrə “Ayın əməkdaşı” seçilib. Seşimdə baş metodistin vəzifə öhdəliklərini yerinə yetirməsində təşəbbüskarlığı və fəallığı nəzərə alınıb.
Hacıyeva Mehriban Yusif qızı ali təhslinin hər iki pilləsini Bakı Slavyan Universitetində oxuyub. 2005-ci ildə İbtidai təhsilin pedaqoqikası və metodikası ixtisası üzrə bakalavr, 2007-ci ildə isə bu ixtisas üzrə magistr dərəcəsi alıb. Əmək fəaliyyətinə Ağdaş şəhər 3 saylı beynəlmiləl orta məktəbdə başlayıb. 2015-ci ildən Azərbaycan Universitetində işləyir.

“Employee of December” has been announced at Azerbaijan University
Senior methodist of Education Department Mehriban Hajiyeva has been selected “Employee of the Month”for December. The initiative and responsibility of the assigned tasks  performed by the senior methodist has taken into account in the selection.
Mehriban Yusif Hajiyeva studied both levels of higher education at Baku Slavic University. She got her bachelor’s degree in Pedagogy and Methodology of Primary Education in 2005 and Master's Degree in this specialty in 2007. She started her labor activity at Aghdash town international secondary school No 3. She has been working at Azerbaijan University since 2015.