Gənc tədqiqatçıların V respublika elmi konfransına tezis qəbulunun vaxtı uzadılıb
Azərbaycan Universitetində keçiriləcək Gənc tədqiqatçıların V respublika elmi konfransına tezis qəbulunun vaxtı 28 mart 2022-ci il tarixinə qədər uzadılıb. Konfrans haqqında daha ətraflı məlumat və müəlliflər üçün təlimat Universitetin saytında yerləşdirilib.
15 aprel 2022-ci il tarixində keçiriləcək konfransın məqsədi ölkənin müxtəlif universitet, akademiya və institutlarında oxuyan və fəaliyyət göstərən gənc tədqiqatçıları bir araya gətirmək, onların İKT və tətbiqləri, iqtisadiyyat, humanitar və sosial elmlər sahələrində əldə etdikləri elmi yenilikləri dinləmək və fikir mübadiləsi aparmaqdır.
Konfransda iştirak etmək arzusunda olanlar tezislərini martın 28-dək konfrans katibliyinə elektron poçt vasitəsilə göndərə bilərlər.

The deadline for submission of theses to the V Republican Scientific Conference of Young Researchers has been extended
Baxış sayı: 2776
The deadline for submission of theses to the V Republican Scientific Conference of Young Researchers to be held at Azerbaijan University has been extended until March 28, 2022. More information about the conference and instructions for the authors are available on the University's website.
The aim of the conference, which will be held on April 15, 2022, is to bring together young researchers studying and working in various universities, academies and institutes of the country, listen to their scientific innovations in ICT and applications, economics, humanities and social sciences, and exchange views.
Those wishing to participate in the conference must send their theses by e-mail to the conference secretariat by March 28.