Qış imtahan sessiyası başlayıb
Bu gün Azərbaycan Universitetində 2021/2022-ci tədris ilinin payız semestrinin imtahan sessiyası başlayıb.
Sessiya dövründə imtahanların təşkili və gedişinə nəzarət, yarana biləcək neqativ halların dərhal aradan qaldırılması məqsədilə “İmtahan nəzarət komissiyası” fəaliyyət göstərir.
Qış imtahan sessiyası dövründə tələbələrin biliyinin yenidən qiymətləndirilməsi və imtahan zamanı baş vermiş münaqişələrin aradan qaldırılması üçün ixtisas kafedralarına uyğun olaraq Apellyasiya Komissiyası da yaradılıb.

The winter exam session has started
Today, the exam session of the autumn semester of the 2021/2022 academic year has started at Azerbaijan University. During the session, the "Examination Control Commission" is operating in order to control the organization and progress of the exams and to eliminate any negative situations immediately that may arise.
During the winter exam session, the Appeal Commission was established in accordance with the specialty departments to re-evaluate students' knowledge and eliminate conflicts occurred during the exam.