Polşalı alim Tomasz Boberin mühazirələri yekunlaşıb
Polşanın Krakov İqtisadiyyat Universitetinin müəllimi Tomasz Boberin Azərbaycan Universitetinin Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin ingilisdilli ixtisaslarında təhsil alan tələblərinə mühazirələri yekunlaşıb.
Tomasz Boberin mühazirələri “Elektron ticarətin tarixi, formaları və meyilləri”, “Yaradıcı reklam və marketinq yenilikləri ilə rəqiblərdən fərqlənmək” və “Biznes planının hazırlanması” mövzularında olub.
Sonda Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin müdiri Bəxtiyar Bədəlov Tomasz Boberə sertifikat təqdim edib.
Qeyd edək ki, polşalı alim “Erasmus +” mübadilə proqramı ilə Azərbaycan Universitetində mühazirə oxuyub.

Polish Scientist Tomasz Bober Gave Lectures to Students of Azerbaijan University
Tomasz Bober, a lecturer at Cracow University of Economics, Poland, completed his lectures to English-speaking students of the Faculty of Business and Economics at Azerbaijan University. Bober's lectures covered a number of topics like "History, Forms and Trends of E-Commerce," "Standing out from Competitors with Creative Advertising and Marketing Innovations," and "Developing a Business Plan."
At the end of the lectures, Bakhtiyar Badalov, Head of the International Relations Department, presented Tomasz Bober with a certificate of participation in the exchange program.
It should be noted that the Polish scientist gave lectures at Azerbaijan University under the Erasmus + exchange program.