Azersun Holdinqin əməkdaşları Azərbaycan Universitetinin tələbələri ilə görüşüb
Azərbaycan Universitetində “Azersun Holdinq”in əməkdaşları ilə görüş keçirilib. İnformasiya – kommunikasiya texnologiyaları fakültəsi tərəfindən təşkil olunmuş görüşdə fakültənin IV kurs tələbələri iştirak edib. Görüşdə tələbələrə holdinqin təqdim etdiyi karyera imkanları haqqında ətraflı məlumat verilib,
Təlim mütəxəssisi Sahib Zayidov holdinqin tarixi və fəaliyyət istiqamətləri haqqında məlumat verib.
İşə qəbul üzrə mütəxəssis Nərmin Məmmədli “Uğurlu iş müsahibələri” mövzusunda təqdimatla çıxış edib. Mütəxəssis çıxışında CV tərtibatı və uğurlu iş müsahibələrinin müxtəlif məqamlarına aydınlıq gətirib.
İşə qəbul üzrə mütəxəssis Selcan Məmmədova iştirakçıları “Azersun Holdinq”in işə qəbul prosesi ilə tanış edib.
Görüşdə öz uğur hekayələrini də danışan qonaqlar tələbələrə ilk karyera addımlarını atmaqda faydalı olacaq tövsiyələr verib, sualları cavablandırıblar.

The representatives of “Azersun Holding” met the students of Azerbaijan University
The meeting has been held with the representatives of “Azersun Holding”.The fourth year students participated in the meeting organised by the Information and Technology School. In the meeting, the students were provided with the detailed information on career opportunitues offered by the holding.
Sahib Zayidov, a training specialist, spoke about the history and activity of the holding.
Narmin Mammadli, a recruitment specialist, made a presentation on the topic of "Successful job interviews". The specialist clarified various aspects of successful job interviews and creating a CV.
Seljan Mammadova, a recruitment specialist, spoke about the recruitment process of “Azersun Holding”.
During the meeting, the guests spoke about their career achievements, as well as gave their useful recommendations which can be helpful for the students in the first steps of their career.