MBA və BBA məzunları öz iş və təhsil təcrübələrini tələbələr ilə bölüşüblər
Azərbaycan Universitetinin bir qrup MBA və BBA məzunu Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin tələbələri ilə görüşüb. Görüş tələbələrin iş həyatına hazırlaşmalarına istiqamət və stimul vermək məqsədi ilə təşkil olunub.
Tədbirdə müxtəlif iş sahələrində uğurlu karyera quran məzunlar öz iş və təhsil təcrübələrini tələbələrlə bölüşüb. Çıxış edən məzunlar təhsilin növbəti mərhələsinə keçid, uğurlu karyera və iş həyatı ilə bağlı məsləhət verib, sualları cavablandırıblar.
Universitet həyatı ilə bağlı xatirələrini də yada salıb, müəllimlərə öz minnətdarlıqlarını bildirən məzunlar, doğma universiteti ziyarət etməkdən məmnun olduqlarını dilə gətiriblər.

The graduates of MBA and BBA have shared their work and education experience with students
A group of graduates of BBA and MBA of Azerbaijan University met with the students of the School of the Business and Economics. The meeting has been organized to stimulate the students to their future  career life.
The graduates having successful career in different fields have shared their work and education experience with the students. The Graduates gave some advice to the students on pursuing the following  stages of education, successful career and career life and answered their questions.
The students recalled  university life, thanked their teachers and expressed their feeling  how they were happy to visit native university.