Doktorantların ixtisas fənni imtahanları 28 dekabr 2022-ci il tarixində keçiriləcək
Doktorantura pilləsində “Vətən tarixi” (5503.02) ixtisası üzrə ixtisas fənnindən imtahan 28 dekabr 2022-ci il tarixində Azərbaycan Universitetinin tədris binasında keçiriləcəkdir.
“Vətən tarixi” ixtisası üzrə doktorantura pilləsində ixtisas imtahanı proqramı
Doktorantura pilləsində “Mühasibat uçotu” (5308.01) ixtisası üzrə ixtisas fənnindən imtahan 28 dekabr 2022-ci il tarixində Azərbaycan Universitetinin tədris binasında keçiriləcəkdir.
“Mühasibat uçotu” ixtisası üzrə doktorantura pilləsində ixtisas imtahanı proqramı
Doktorantura pilləsində “Müəssisələrin təşkili və idarə olunması” (5311.01) ixtisası üzrə ixtisas fənnindən imtahan 28 dekabr 2022-ci il tarixində Azərbaycan Universitetinin tədris binasında keçiriləcəkdir.

Examination of PhD candidates in the principal subject will be held on December 28, 2022
Examination on the principal subject “History of the Motherland” (5503.02) at the doctorate level will be held on December 28, 2022, in the academic building of Azerbaijan University.
“Vətən tarixi” ixtisası üzrə doktorantura pilləsində ixtisas imtahanı proqramı
Examination on the principal subject “Accounting” (5308.01) at the doctorate level will be held on December 28, 2022, in the academic building of Azerbaijan University.
“Mühasibat uçotu” ixtisası üzrə doktorantura pilləsində ixtisas imtahanı proqramı
Examination on the principal subject “Organization and management of enterprises” (5311.01) at the doctorate level will be held on December 28, 2022, in the academic building of Azerbaijan University.