Abituriyent Məsləhət Mərkəzi həftəsonunda da fəaliyyət göstərəcək
Azərbaycan Universitetində ödənişsiz əsaslarla fəaliyyət göstərən Abituriyent Məsləhət Mərkəzi şənbə və bazar günləri də işini davam etdirəcək.
Abituriyentlər və subbakalavrlar ixtisas seçimi günlərində elektron ixtisas seçimi ərizəsinin doldurulma və təsdiq edilmə qaydası, müsabiqə şərtləri, ixtisas seçimi zamanı diqqət yetirilməli olan vacib məsələlər haqqında texniki dəstək və məsləhət xidməti üçün mərkəzə müraciət edə biləcəklər.
Qeyd edək ki, mərkəz, 2018-ci ildə Dövlət İmtahan Mərkəzi tərəfindən yaradılıb və artıq 5 ildir ki, fəaliyyət göstərir.

The Applicant Counseling Center will also operate on the weekend
The Applicant Counseling Center, which operates on a fee-free basis at Azerbaijan University, will continue its work on Saturdays and Sundays (August 20-21, 2022, August 27-28, 2022).
Applicants and undergraduates will be able to apply to the center for the procedure for completing and approving the applicant's electronic application and the technical problems that may arise at this time, the competition conditions, issues to be addressed and for counseling services.
It should be noted that the center was established by the State Examination Center in 2018 and has been operating for 5 years.