Azərbaycan Universitetinin layihəsi Avropa Komissiyası müsabiqəsinin qalibi olub
Azərbaycan Universitetinin Erasmus+Jean Monnet Module çərçivəsində təqdim etdiyi layihə Avropa Komissiyası tərəfindən qalib seçilib.  “The European Union: Its Institutions Values and Potential Opportunities” (Avropa İttifaqı: onun institutlarının dəyərləri və potensial imkanları) adlı layihənin müddəti 36 aydır. Layihənin əsas məqsədi akademik heyətin və tələbələrin Avropa İttifaqı ilə bağlı məlumatlılığın artırılması üçün kurs və təlimlərin hazırlanıb tədris edilməsidir.
Qeyd edək ki, layihə 2022-ci ilin əvvəllərində hazırlanaraq təqdim olunub. Azərbaycan Universiteti ilə Avropa Komissiyası arasında layihənin icrasına daiq qrant sazişi imzalanıb.

The project presented by Azerbaijan University was selected as the winner by the European Commission
29 september 2022
Baxış sayı: 7577
The project presented by Azerbaijan University, within the framework of the Erasmus+ Jean Monnet Module, was selected as the winner by the European Commission. The duration of the project "The European Union: Its Institutions Values and Potential Opportunities" is 36 months. The main goal of the project is to prepare and develop courses and trainings in order to increase the awareness of the academic staff and students about the European Union.
It should be noted that the project was prepared and presented in early 2022. A grant agreement on the implementation of the project was signed between Azerbaijan University and the European Commission.