Azərbaycan Universitetində 2022/2023-cü tədris ilinin yay imtahan sessiyası başlayıb
Azərbaycan Universitetində 2022/2023-cü tədris ilinin yaz semestrinin imtahan sessiyasına start verilib. İyunun 1-də başlayan imtahanlar 5 həftə davam edəcək.
Sessiya dövründə imtahanların təşkili və gedişinə nəzarət, yarana biləcək neqativ halların dərhal aradan qaldırılması məqsədilə “İmtahan nəzarət komissiyası” fəaliyyət göstərəcək.
Tələbələrin biliyinin yenidən qiymətləndirilməsi və imtahan zamanı baş verə biləcək mübahisələrin aradan qaldırılması üçün ixtisas kafedralarına uyğun olaraq “Apellyasiya komissiyası” yaradılıb.

The exam session of the spring semester of the 2022/2023 academic year has started at Azerbaijan University. Exams starting on June 1 will last 5 weeks.
During the session, the “Examination Control Commission” will operate in order to organize and monitor the progress of exams, promptly eliminate possible negative situations.
In order to reassess students' knowledge and eliminate disputes that may occur during the exam, an “Appeals Board” was established in accordance with the specialty departments.