Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin dekan müavini ATMU tələbələrinə təlim keçib
Azərbaycan Universitetinin Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin dekan müavini Natiq Məmmədov tərəfindən Turizm və Menecment Universitetinin Tələbə Elmi Cəmiyyətinin (ATMU TEC)  dəvəti ilə bu ali təhsil müəssisəsinin tələbələri üçün “Liderlik və motivasiya” mövzusunda təlim keçirilib. Təlimdə Azərbaycan Universitetinin bir qrup tələbəsi də iştirak edib.
Təlimdə iştirak edən tələbələrimizə sertifikatları öz tədris binamızda təqdim olunub. ATMU TEC sədri, həmin universitetin menecment ixtisası üzrə III kurs tələbəsi Aytən Cəfərova və bir qrup ATMU TEC üzvü Azərbaycan Universitetinin  qonağı olub.
Maraqlı müzakirə və söhbətlə yadda qalan görüşdə hər iki universitetin tələbə elmi cəmiyyətləri arasında birgə tədbir və layihələrin həyata keçirilməsi razılaşdırılıb.
Görüşdə Azərbaycan Universitetini Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin dekan müavini Natiq Məmmədov, fakültə elmi cəmiyyətinin sədr əvəzi, dünya iqtisadiyyatı üzrə IV kurs tələbəsi Nurlan Məmmədov və Karyera Mərkəzinin rəhbəri Aytən Əsədova təmsil edib.

Vice-Dean of the Faculty of Business and Economics trained ATMU students
At the invitation of the Student Scientific Society of Tourism and Management University (ATMU TEC), Vice-Dean of the Faculty of Business and Economics of Azerbaijan University Natig Mammadov held a training on "Leadership and Motivation" for the students of this university. A group of students from Azerbaijan University attended the training as well.
The certificates were presented to our students in our educational building. Chairman of ATMU TEC, third year student of Management speciality of this university Aytan Jafarova and a group of members of ATMU TEC were guests at Azerbaijan University.
It has been agreed to implement joint events and projects between the student scientific societies of both universities in the meeting memorized with an interesting discussion and conversation.
Vice-Dean of the Faculty of Business and Economics Natig Mammadov, the deputy chairman of the faculty scientific society, IV year student of World Economy speciality Nurlan Mammadov and Head of Career Center Aytan Asadova represented Azerbaijan University in the meeting.