Məzunlarımız təhsil sərgisindəki stendimizi ziyarət etdi
Məzunlarımız Hikmət Aslanov (Fövqəladə Hallar Nazirliyi, Nazir köməkçisi) və Nəsimi Yusifov (Vergilər Nazirliyi, müfəttiş) 12-ci Azərbaycan Beynəlxalq Təhsil Sərgisinin 3-cü günündə stendimizi ziyarət edərək xoş sözlərini çatdırıblar.
Hikmət Aslanov Azərbaycan Universitetini 2007-ci ildə Hüquqşünaslıq ixtisası üzrə, Nəsimi Yusifov isə 2012-ci ildə Vergi işinin təşkili və idarə edilməsi ixtisası üzrə bitirib.
Nəsimi Yusifov sərgi çərçivəsində keçirilən “Mənim Hekayəm” adlı konfransda Azərbaycan Universitetini təmsil edib. Məzunumuz tədbir iştirakçılarına universitet vasitəsilə həyatının necə dəyişdiyi və nə kimi uğurlar əldə etdiyi haqqında danışıb.
Sərginin 3-cü günündə də ziyarətçilərinin stendimizə axını davam edib.
“Uşaqların gələcəyinə sərmayə” devizi altında keçirilən sərgiyə 12 ölkədən 130-dan çox iştirakçı qatılıb.

Our graduates visited our stand at the Educational Fair
Our graduates Hikmet Aslanov (Ministry of Emergency Situations, deputy minister) and Nasimi Yusifov (Ministry of Taxes, inspector) conveyed their pleasant words visiting our stand on the 3rd day of the 12th Azerbaijan International Education Fair.
Hikmet Aslanov graduated from Azerbaijan University in law in 2007 and Nasimi Yusifov graduated in organization and management of tax business in 2012.
Nasimi Yusifov represented Azerbaijan University at "My Story" conference. He talked about how his life changed and what success he achieved through the university.
Visitors continued to pour in (crowd around) our stand on the third day of the exhibition, as well.
More than 130 participants from 12 countries participated in the exhibition mottoed "Investing in the Future of Children".