Tələbəmiz Toğrul Quliyev beynəlxalq dil sertifikatı alıb
Azərbaycan Universitetinin ingilisdilli menecment ixtisası üzrə təhsil alan III kurs tələbəsi Toğrul Quliyev “Education First” (EF) beynəlxalq dil sertifikatının C1 səviyyəsini almağa nail olub.
Tələbəmiz yay aylarında EF Beynəlxalq Dil Mərkəzləri (International Language Centres) tərəfindən Maltada təşkil olunan 1 aylıq intensiv dil kursunda iştirak edib.  Tətilinin bir hissəsini fərqli mədəniyyətləri kəşf edərək keçirən, dil tədrisini səyahət ilə birləşdirən tələbəmiz imtahanı uğurla verərək irəli səviyyə dil sertifikatını əldə edib.
Qeyd edək ki, dünyanın ən böyük təhsil şirkətlərindən biri olan EF geniş dil öyrənmə imkanları, təhsil turları, mədəni mübadilə, yay məktəbi  proqramları təklif edir.

Our student Togrul Guliyev has received an international language certificate
Togrul Guliyev, a third year student of Azerbaijan University studying in English medium management speciality, has achieved the C1 level of the "Education First" (EF) international language certificate.
Our student participated in a 1 month intensive language course organized by EF International Language Centers in Malta in summer. Spending part of his vacation discovering different cultures, combining language learning with traveling, our student successfully passed the exam and received a certificate of advanced level.
Note that, EF, one of the world's largest educational companies, offers extensive language learning opportunities, study tours, cultural exchanges, and summer school programs.